Bip Mapa strony
Tutaj jesteś: Strona głównaNowościPromocyjna strategia samorząd...

Czytaj nowości

Promocyjna strategia samorządu
Opublikowano: 2009-04-10
W najbliższym roku najważniejsze zadania promocyjne stojące przed gminą Cieszków to:


1.Rozszerzenie i rozbudowa strony internetowej, na której znajdzie się więcej informacji dotyczących zabytków oraz miejsc atrakcyjnych pod względem przyrodniczym na terenie gminy Cieszków.
2.Powołanie do życia punktu informacji turystycznej w Cieszkowie.
3.Wydanie nowego foldera informacyjno-promocyjnego.
4.Ustawienie przy wjazdach do Cieszkowa od strony Milicza i Zdun (droga krajowa nr 15) tablic promocyjnych z herbem gminy tzw. „witaczków”. W tej chwili trwają ustalenia dotyczące uzyskania pozwolenia na zainstalowane tablic z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Austrad, oddział we Wrocławiu.
5.Dalsze działania i prace w stowarzyszeniach i związkach gmin i powiatów, do których należy gmina Cieszków, które podejmując wiele wspólnych zadań nie zapominają także o promocji regionu.
6.Budowa dwóch nowych przystanków autobusowych przy drodze krajowej nr 15 na wysokości Guzowic i Pakosławska z logo Fundacji Doliny Baryczy.
7.Organizacja imprez masowych np. Przeglądu Zespołów Kolędowych, Obrzędowych i Jasełkowych „Herodiada”, Przeglądu „Obrzędy i zwyczaje wielkanocne” czy wreszcie - Dni Ziemi Cieszkowskiej.
8.Kontynuacja współpracy międzynarodowej pomiędzy młodzieżą z Gimnazjum Publicznym w Cieszkowie a Gimnazjum w Groitzsch (Niemcy) i Guebwiller (Francja) oraz prowadzenie dalszych kontaków z austriacką gminą Kőssen.

W 2009 r. na promocję, cieszkowski samorząd przeznaczy 80 tys. zł.
Autor: Michał
Przebywałem w waszej gminie na urlopie. Piekne, czyste strony muszę przyznać. Dużo zieleni i świeżego...
Z dnia: 2011-07-01
Banery

lgd_20100916.jpg


LOGO_dnikarpia.jpg

http://www.aktywni.barycz.pl/

http://www.samorzad.pap.pl/

centrum informacji o środowisku.jpg

nsr_20110407.jpg